Bundy, Softshell, Větrovky, Vesty, Fleece, PolartecKalhotyKombinézy, komplety, soupravyTrika, polo/košile, mikinyZdravotnictví (bílé oděvy)ČepiceObuvPonožkyRukaviceJmenovky, hodnosti, funkceNášivkyOdznaky, piny, přívěsky - DOPRODEJ !!!TaškyDoplňkový sortimentDěti - P Ř I P R A V U J E M E . . . 


Mezi naše další významné zákazníky patří Armáda ČR (dodáváme Bundu zimní 2000), samostatné vojenské útvary (vyrábíme vojenské kombinézy, kalhoty, bundy), ale i jednotlivci, kteří v našem army oblečení našli požadovanou kvalitu, funkčnost a samozřejmě i pohodlí.

Bunda zimní 2000 modrá/zelená je určena pro vojáky a vojákyně vystrojené stejnokrojem 97 modré/zelené barvy. Bunda slouží k ochraně těla v zimním období a celoročně za nepříznivého a chladného počasí. Má dobré fyziologické vlastnosti, zejména hřejivost a vodonepropustnost, zachované i po údržbě. Bunda je opatřena všitou klimamembránou. Nesmí být porušena ostrými předměty (odznaky, špendlíky apod.) nebo našíváním jakýchkoliv doplňků. Propíchnutím látky oděvu je narušena vodonepropustnost.
Nosí se v kombinaci se součástkami služebního stejnokroje 97 příslušné barvy podle stejných pravidel jako blůza 97. Nesmí se používat v kombinaci s kabáty a plášti, vycházkovými kalhotami 97 a ženy se sukněmi 97. Bunda zimní 2000 se může ve vojenských objektech nosit s odepnutými rukávy a lze použít kapuci.
Je zakázáno ji používat v kombinaci s polními a speciálními stejnokroji a obleky.
Při použití k pracovnímu obleku 92 nebo pracovním a výcvikovým oblekům pro letecký a letecký technický personál se bunda zimní 2000 nosí jen ve vojenských objektech podle pravidel stanovených pro příslušné obleky, včetně příslušných druhů čepic. Bunda se nosí s odnímatelnými stejnokrojovými doplňky - rukávový znak příslušnosti k útvaru na pravém rukávu; domovenka CZECH REPUBLIC 2000 na levém rukávu pouze v zahraničí a při akcích s mezinárodní účastí; znak 2000 rukávový státní vlajka na levém rukávu; náložka hodností 2000 černá na pravé náprsní kapse; jmenovka černá na pravé náprsní kapse pod hodnostní náložkou.

Příslušné výrobky naleznete v Produktech, podskupina ARMÁDA.
 


 
Counter